Soukromá psí škola K9 Gabriely Pavlíčkové

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi, největší odměnou je pro nás šťastný pes a spokojený majitel! Výcvik pozitivní metodou aneb kdo si hraje, nezlobí. Již 19 let v Brně!

KURZY POSLUŠNOSTI LEDEN 2018

Úvodní hodiny pro nováčky a štěňata:

7. 1. NE 14.00 ŠTĚŇATA STŘEDNÍCH A VELKÝCH PLEMEN – VENKOVNÍ CVIČIŠTĚ LÍSKOVEC
8. 1. PO 17.00 ŠTĚŇATA STŘEDNÍCH A VELKÝCH PLEMEN – VENKOVNÍ CVIČIŠTĚ LÍSKOVEC
8. 1. PO 16.30 ŠTĚŇATA MALÝCH PLEMEN – HALA HERŠPICKÁ
10. 1. ST 17.00 ŠTĚŇATA STŘEDNÍCH A VELKÝCH PLEMEN – VENKOVNÍ CVIČIŠTĚ LÍSKOVEC
10. 1. ST 17.00 ŠTĚŇATA VŠECH PLEMEN – HALA HERŠPICKÁ
12. 1. PÁ 16.00 ŠTĚŇATA MALÝCH PLEMEN – HALA HERŠPICKÁ
14. 1. NE 14.00 ŠTĚŇATA STŘEDNÍCH A VELKÝCH PLEMEN – VENKOVNÍ CVIČIŠTĚ LÍSKOVEC

další informace

Hlavní stránka » Postranní lišta » Máme tady nový pondělníček!

Máme tady nový pondělníček!

Víkendový pobyt s K9 – Luka v Podhradí nad Dyjí

První letošní víkenďák
Kdo se mnou tráví pravidelné pondělníčky, tak už o K9 slyšel. Pro ty co jsou novější, tak jen krátce.

Soukromá psí škola K9 Gabriely Pavlíčkové
Příští rok bude stále stejně mladá majitelka K9-ky slavit 20 let od okamžiku, kdy si splnila svůj sen a otevřela si tuto úžasnou psí školu. 20 let, co rozdává radost nám pesanům, učí nás poslušnosti, slušnosti, výstavovosti a jiným znalostem, abychom pak rozdávali svým pánečkům co největší radost.

Již 17 let pro nás připravuje výcvikové tábory a výcvikové víkendy na různých místech v ČR. Po celou dobu pobytu se klientům věnují kvalifikovaní trenéři. Víkend je zaměřen na handling a přípravu na výstavy včetně výcviku poslušnosti. A to nemluvím o různých soutěžích a večerních táborácích. No, my se už účastníme 5. rokem, takže jsme už taky trochu pamětníci.

2013

To jsem byla ještě malá pinďa, byli mně 4 měsíce a mohla jsem si běhat na volno. A to byl mazec! Nic jsem těm ostatním nedala zadarmigo.

2014

Tak to mi byl rok a kousek. Kromě výcviku na cvičáku jsme měli i výcvik v lese a výlet na zříceninu hradu. Ještě stále jsem byla na cvičáku volná a dala jsem se jakeš-takeš ukočírovat.

2015

Ne vždycky se nám podařilo dovést pěkné počasí. Sice to máme za úkol, páč bydlíme pod kostelem, ale víte jak, těch přání je kolem kostela tolik, že ne vždycky na nás vyjde. Zas tam ale byly vychytaný soutěže a srandy kopec. To mi bylo už přes 2 roky.

2016

Velice povedený výcvikový tábor. To jsme už byly dvě, já 3 a 1/4 roku stará a Aimi 3/4 roku mladá. A hlavně jsem tam měla mýho manžílka Sempíka, otce mé Aiminky a starší sestru Beni. Byl to mazec a všichni jsme to přežili ve zdraví.

2017

Toto trvalo, toto trvalo. Konečně jsme doskákali až do tohoto víkendu. Bohužel jsme se s Aimi přetransfomovali z matky a dítěte na akití smečku. Aimi je totiž hroznej ranař, drzoun drzej, liška provokatérka a tak. No co mně zbývá,musím ji hlídat a krýt záda. Takže to už jsme si té volnosti zase tolik neužily. Ale byla to paráda. Díky Gabči a Tomovi Blackovi za výcvikovou náplň a provozovateli tábora a vrchnímu šéfkuchaři Lukáši Nedomovi za jeho přístup a kuchařské umění. Už se těšíme na podzimní tábor. Možná je ještě volné místečko, tak se mrkněte na https://www.psiskola-k9.cz/vycvikove-pobyty/#obsah.

Gratuluji všem, kteří se dopracovali až sem. Chtěla jsem vám udělat prochajdu všema rokama. A to jsou víkendovky, každý rok minimálně 2×.

AKI a AIMIKontakt

SOUKROMÁ PSÍ ŠKOLA K9
GABRIELA PAVLÍČKOVÁ

tel.: 731 238 906

email: birengok9@seznam.cz
www.psiskola-k9.cz

 

BRNO-STARÝ LÍSKOVEC
(cvičiště se nachází na konci ul. Souhrady mapa v novém okně)

KRYTÁ HALA BRNO HERŠPICE
Heršpická 11C v areálu Pet Centra mapa v novém okně

Služby

 • výcvik psů
 • kurzy poslušnosti
 • výcvik obran
 • denní školka pro štěňata
 • škola pro psy
 • příprava na výstavu
 • handling
 • stříhání a úprava psů
 • poradenství a semináře
 • ubytování psů
 • agility
 • výcvikové pobyty

transparentCopyright © 2014–2017 Psí škola K9. Veškerá práva vyhrazena.

Tvorba www stránek imagemakers.cz | webforpet.cz    Nahoru