Jmenuji se Gabriela Pavlíčková,

K9 HANDLING4

pejsci jsou mou součástí již od útlého dětství, v naší rodině byl vždy alespoň jeden pes.

Cvičiště jsem začala navštěvovat v mých 6 letech s kříženečkem Atosem, který vypadal jako chodský pes. Za výborné vysvědčení jsem od rodičů dostala krásnou psí slečnu německého ovčáka. A tak začala další etapa mého života. Pokud jsem nebyla „na smrt“ nemocná, nevynechala jsem jediný den, kdy bych netrénovala a necvičila. Začala jsem se účastnit závodů, zkoušek a „vypracovala“  jsem se na výcvikáře. A od té doby jsem byla posedlá myšlenkou až budu „velká“ otevřu si svůj vlastní cvičák… V roce 1998 se sen stal skutečností a já jsem otevřela naše  první cvičiště :)

Se psy svých klientů jsem složila desítky zkoušek poslušnosti (NZŘ, IPO, SchH), bonitací, chovností.

Našimi kurzy prošlo již na tisíce spokojených klientů :)

Téměř 15 let jsem se věnovala své chovatelské stanici, která v chovu plemene tosa inu a brazilská fila patřila k nejúspěšnějším v Evropě.

Aktuálně se věnuji a snažím pomáhat klientům nejen u nás, ale i v zahraničí, výchově psů, správné socializaci, připravit pejska na výstavní kariéru a handlingu.

V loňském roce jsme založili náš růžový handling K9 TEAM a věnujeme se vystavování psů našich klientů, vedením seminářů po celé ČR  a v zahraničí a otevřeli jsme lekce také pro klienty v Praze, Olomouci a Frýdku Místku a připravujeme také Hradec Králové.

Píší také články do odborných časopisů, několikrát jsem byla hostem televizních pořadů na téma psi a výcvik, bojová plemena.

V naší psí škole přijímáme všechna plemena psů, včetně kříženečků!

Víme, že žádný učený z nebe nespadl, proto je náš přístup ke klientům individuální!

Těším se na spolupráci a děkuji za důvěru našim klientům, již 24 let v Brně
Gabriela Pavlíčková a Team Psí školy K9