PORADENSTVÍ A SEMINÁŘE

POZVÁNKA NA SEMINÁŘE PRAHA/BRNO/ČESKÉ BUDĚJOVICE/OLOMOUC

Ráda bych Vás pozvala na naše kurzy příprav na výstavy – handlingu pod mým vedením a mého K9 Handling Teamu.
Mé jméno je Gabriela Pavlíčková a věnuji se výcviku psů a vystavování více než 20 let. Semináře o vystavování psů pořádám již 15 let, působíme v Brně, v Praze a od loňského roku nově v Olomouci a letos i v Českých Budějovicích.
Byla jsem také pozvána a přednášela jsem ve Španělsku a 5 let také v Itálii.
Se svými psy jsem získala řadu ocenění, byla jsem reprezentantem na Eukanuba World Challenge Cup v USA.
Více o mně a mé psí škole na mých webových stránkách www.psiskola-k9.cz.
Snažíme se s naším teamem své klienty naučit správně vystavovat jejich miláčky, vést je aby s pejskem tvořili sehraný pár, který do výstavního kruhu nastoupí připravený a s radostí.

PRAHA 2019

Kdy:

21. 12. 2019 SOBOTA 9.00–12.00
9.00–10.30 ŠTĚŇATA (590 Kč)
10.30–12.00 POKROČILÍ (590 Kč)

PLATBA: 43-7194250287/0100
Pro naše dlouhodobé klienty 10% sleva

POKROČILÍ (URČENO PRO TY Z VÁS, KTEŘÍ NA VÝSTAVY JEZDÍ A VÍ CO A JAK)
ZAČÁTEČNÍCI (URČENO PRO TY Z VÁS, KTEŘÍ JEŠTĚ NEVYSTAVOVALI, NEBO ABSOLVOVALI JEN PÁR VÝSTAV A CHTĚJÍ SE NĚČEMU PŘIUČIT, ZDOKONALIT)

Kde:
PRAHA
Halu Školy psích sportů naleznete kousek od Černého Mostu na adrese Do Čertous 2634/7. Pokud pojedete autem, tak je to první sjezd směr Mladá Boleslav. Pokud využijete MHD, potom je to autobus číslo 220 z Černého Mostu do zastávky Do Čertous.


BRNO 2019

Kdy:

10. 11. 2019 NEDĚLE 
9.00–10.30 ŠTĚŇATA – 490 Kč
10.45–12.15 POKROČILÍ – 490 Kč

POKROČILÍ (URČENO PRO TY Z VÁS, KTEŘÍ NA VÝSTAVY JEZDÍ A VÍ CO A JAK)
ZAČÁTEČNÍCI (URČENO PRO TY Z VÁS, KTEŘÍ JEŠTĚ NEVYSTAVOVALI, NEBO ABSOLVOVALI JEN PÁR VÝSTAV A CHTĚJÍ SE NĚČEMU PŘIUČIT, ZDOKONALIT)

Kde:
BRNO
KŘENOVÁ 19 v bývalém areálu Jena nábytek
Zaparkovat se dá přímo u haly – bohužel nebo možná bohudíky – jelikož jsme v centu Brna, je v areálu z důvodu udržení volné kapacity na parkování nově nainstalovaný parkovací systém (prvních 45 min. zdarma, poté hodina za 20 Kč), případně se dá bezplatně zaparkovat na ulici Špitálka a lze k hale za cca 3 min dojít.


ČESKÉ BUDĚJOVICE 2019

Kdy:

POKROČILÍ (URČENO PRO TY Z VÁS, KTEŘÍ NA VÝSTAVY JEZDÍ A VÍ CO A JAK)
ZAČÁTEČNÍCI (URČENO PRO TY Z VÁS, KTEŘÍ JEŠTĚ NEVYSTAVOVALI, NEBO ABSOLVOVALI JEN PÁR VÝSTAV A CHTĚJÍ SE NĚČEMU PŘIUČIT, ZDOKONALIT)

Platba při rezervaci místa na účet: 43-7194250287/0100
Přihlášku s potvrzením platby prosím zašlete na email: birengoK9@seznam.cz

Kde:
ČESKÉ BUDĚJOVICE
Výstaviště České Budějovice pavilón H
Vjezd je možný hlavní branou z Husovy ulice a měl by být trvale otevřen i vstup u Tesca, ale nemohu to zaručit. Naleznete ho u hlavního vchodu do výstaviště. Parkujte přímo u haly nebo v jejím okolí. Nutné je však nepřekážet a tak doporučují spíše parkovat v zadní části od příjezdu. Je vedle nás hala pro badminton a tedy je potřeba dbát, aby jsme jim nestáli u haly a také si hlídali psíky, díky možné zvýšené frekvenci lidí a dětí!
Cvičí se ve vnitřních prostorách na koberci.

V areálu Výstaviště je povinnost držet psy na vodítku, uklízet po nich a uhradit případné škody. V hale bude připraven koberec, aby psům povrch neklouzal, proto je prosím před výcvikem řádně vyvenčete a pokud uvidíte, že i během výcviku by se rádi vyvenčili, snažte se je včas vyvézt ven. Hala není vytápěna. Sociální zařízení bude zajištěno.


OLOMOUC 2019

Kdy:

POKROČILÍ (URČENO PRO TY Z VÁS, KTEŘÍ NA VÝSTAVY JEZDÍ A VÍ CO A JAK)
ZAČÁTEČNÍCI (URČENO PRO TY Z VÁS, KTEŘÍ JEŠTĚ NEVYSTAVOVALI, NEBO ABSOLVOVALI JEN PÁR VÝSTAV A CHTĚJÍ SE NĚČEMU PŘIUČIT, ZDOKONALIT)

Kde:
OLOMOUC
Kurzy a semináře v Olomouci budou probíhat v hale obchodního domu TIMPO na adrese Tř. Svornosti 57, Olomouc.
Na dvůr TIMPA se dostanete velikým průjezdem z ulice Stiborova, hned vedle vstupu do bývalé diskotéky Faustův dům. Vedle průjezdu je také Tipsport a Večerka. Pak následujte směrovky. Parkování zdarma kdekoliv na ulici Stiborova nebo Tř. Svornosti (podél OD TIMPO).


Co s sebou:
Pejska, výstavní vodítko, motivační pamlsky, misku s vodou a chuť se učit
přezuvky s sebou

Podmínky účasti:
Platná povinná očkování psa
každý účastník ručí za svého psa a škody jím způsobené

Jak se přihlásit?
Prosím o uhrazení poplatku na č. ú. 43-7194250287/0100 do 10. 3. 2018, VS: Vaše tel. číslo, poslat kopii o platbě spolu s přihláškou (stačí do emailu napsat Vaše jméno, tel. kontakt, plemeno pejska, věk, kolik výstav jste absolvovali a do kterého kurzu a kam se hlásíte a co byste rádi vylepšili).

Počet psů omezen!!!

Těšíme se na Vás
Gabriela Pavlíčková a K9 HANDLING TEAM