KURZY POSLUŠNOSTI POKROČILÍ

Týdenní rozvrh

VENKOVNÍ CVIČIŠTĚ KOMÁROV

PONDĚLÍ8–16 h DENNÍ ŠKOLKA + INDIVIDUÁLNÍ LEKCE –DAN17–18 h POSLUŠNOST POKROČILÍ MALÁ PLEMENA18–19 h POSLUŠNOST ZAČÁTEČNÍCI MALÁ PLEMENA – DAN17–20 h AGILITY – LUCKA
ÚTERÝ8–16 h DENNÍ ŠKOLKA + INDIVIDUÁLNÍ LEKCE –  DAN9–10 h POSLUŠNOST ŠTĚŇATA10–11 h POSLUŠNOST MÍRNĚ POKROČILÍ – ROMANA KEVRIČ17–20 h SOUKROMÝ PRONÁJEM
STŘEDA17–18 h AGILITY – LADA17–18 h POSLUŠNOST ŠTĚŇATA – ROMANA KEVRIČ
ČTVRTEK8–16 h DENNÍ ŠKOLKA + INDIVIDUÁLNÍ LEKCE – DAN9.30–11.30 h VÝCVIK POSLUŠNOSTI – LADA16–17 h  VÝCVIK POSLUŠNOSTI – SABČA17.30 VÝCVIK POSLUŠNOSTI – DAN
SOBOTA8–14 h KURZY POSLUŠNOSTI + AGILITY – LADA
NEDĚLE8–12 h KURZY POSLUŠNOSTI + AGILITY – LADA18–20 h KURZY POSLUŠNOSTI – SABČA

VYHŘÍVANÁ HALA GOLDOG KŘENOVÁ 19, BRNO

ÚTERÝ10–11 h HANDLING – GABRIELA PAVLÍČKOVÁ18–20 h PŘÍPRAVA NA VÝSTAVY HANDLING – STANÍK HUŠEK
STŘEDA17.30–19.30 HANDLING – GABRIELA PAVLÍČKOVÁ

VENKOVNÍ CVIČIŠTĚ STARÝ LÍSKOVEC

PONDĚLÍ9–16 H DENNÍ ŠKOLKA – IVETA ČECHOVÁ17–18 h POSLUŠNOST MALÁ PLEMENA – SABČA18–20 h POSLUŠNOST POKROČILÍ VELKÁ PLEMENA – KATKA
ÚTERÝ8–17 h DENNÍ ŠKOLKA – IVETA ČECHOVÁ16.30–20.30 KURZY POSLUŠNOSTI POKROČILÍ – IVETA
STŘEDA9–16.30 h DENNÍ ŠKOLKA15.30–17.30 KURZY POSLUŠNOSTI – IVET17.30–19.30 KURZY POSLUŠNOSTI – ROMČA KEVRIČ
ČTVRTEK9–16 h DENNÍ ŠKOLKA – IVETA17–18 h POSLUŠNOST ŠTĚŇATA – GABKA18–20 h POSLUŠNOST MALÁ PLEMENA – KATEŘINA ŠIBLOVÁ17–20 h AGILITY – LUCKA
PÁTEK15.30–17.30 KURZY POSLUŠNOSTI – IVETA
SOBOTA9–12 h  KURZY POSLUŠNOSTI – IVETA
NEDĚLE9–12 h    KURZY POSLUŠNOSTI – KATKA17–20 h KURZY POSLUŠNOSTI – DAN

Výcvik probíhá pod vedením zkušených instruktorů. Majitel je učen umění vycvičit si pejska sám. Je systematicky veden a opravován.

Kurz je vhodný pro všechna plemena psů. Kurzy jsou rozděleny na skupinky podle velikosti psů. Malá a trpasličí plemena a na střední a velká plemena.

Každý, byť malý pes, by měl mít zvládnutou základní poslušnost.

Socializace je pro každého psa velice důležitá, proto je možno navštěvovat naše kurzy poslušnosti po naočkování třetí trojkombinace vakcíny tj. po třetím měsíci věku kvůli imunitě štěněte.

Po absolvování našeho kurzu se nemusíte bát vzít pejska „mezi lidi“, do restaurace, na dovolenou, do hotelu.

Co by měl pejsek zvládnout v základním kurzu?

• ZÁKLADY PŘIVOLÁNÍ
  • CHŮZI NA VODÍTKU
  • ZÁKLADNÍ POVELY SEDNI, LEHNI
  • ZÁKLADY ODLOŽENÍ-ZŮSTAŇ
  • ODMÍTÁNÍ POTRAVY ZE ZEMĚ

Jak u nás výcvik probíhá?

První hodina je informativní, ukáže se vám metodika výcviku a jednotlivých povelů. Pejsek se seznámí s novým prostředím.

Počet pejsků v jednotlivých kurzech je 5–7.

Je to proto, aby se pejsek naučil poslouchat nejen když je s Vámi sám, ale i když má kolem sebe „rušivé elementy“.

Je to také ideální počet, abychom se Vašim pejskům mohli dostatečně věnovat. Ve výcviku jsou vždy dvě pauzy, aby se mohli pejsci proběhnout a pohrát si s ostatními pejsky.

Lze si na přání zákazníka domluvit hodiny i individuálně.

V našich kurzech se cvičí s ohledem na věk a plemeno.

Základní kurz trvá 8–10 týdnů, termíny výcviku najdete každý měsíc v novinkách.

Co si vzít na první hodinu?

• Pejska 🙂
  • Dobrůtky, pamlsky na odměny (doporučuji piškoty, salámek, sýr)
  • Vodítko (ne samonavíjecí!)
  • Obojek
  • Náhubek pouze v případě pokud je pes agresivní
  • Kurzovné 2 500 Kč
Cena základního kurzu je:
2 500 Kč – NOVÝ KLIENT/10 LEKCÍ VENKOVNÍ CVIČIŠTĚ NEBO  TEMPEROVANÁ HALA
2 100 Kč – STÁVAJÍCÍ KLIENT/10 LEKCÍ VENKOVNÍ CVIČIŠTĚ
2 500 Kč – STÁVAJÍCÍ KLIENT/10 LEKCÍ HALA
  • PŘI ZMĚNĚ TERMÍNU NEBO ZRUŠENÍ HODINY Z DŮVODU POČASÍ DOSTANETE VČAS SMS.
  • PRO NAŠE KLIENTY, KTEŘÍ CHTĚJÍ NADÁLE POKRAČOVAT VE VÝCVIKU ZVÝHODNĚNÉ PERMANENTKY!
  • V NAŠÍ PSÍ ŠKOLE PRACUJEME S POZITIVNÍM PŘÍSTUPEM A MOTIVACÍ PAMLSKEM ČI HRAČKOU.
  • SKUPINA PRO POKROČILÉ

Pro majitele pejsků, kteří absolvovali základní kurz a chtějí se posunout ve výcviku dál. Připravují se také k různým soutěžím, závodům a zkouškám.

Naši klienti se umisťují na předních místech na prestižních soutěžích a jsme na ně moc pyšní :)

Klubové závody