DENNÍ ŠKOLA-ŠKOLKA PRO VAŠE MILÁČKY

Vzhledem k situaci, kdy díky vládním opatřením nemohou probíhat společné lekce poslušnosti a pejskům chybí socializace a také možnost si pořádně zaběhat a pohrát si s ostatními pejsky, rozhodli jsme se přidat pro váš velký zájem více dní denní psí školky.

Program denní psí školky:

  • VÝCVIK POSLUŠNOSTI-SOCIALIZACE
  • HANDLING-PŘÍPRAVA NA VÝSTAVY
  • FITNESS PRO PSY-BALANČNÍ POMŮCKY
  • PROCHÁZKY
  • HRÁTKY S OSTATNÍMI PEJSKY

Kde? KRYTÁ ZATEPLENÁ HALA KŘENOVÁ, CVIČIŠTĚ KOMÁROV, STARÝ LÍSKOVEC

Majitelé si svého pejska k nám  mohou přivézt a odvézt na základě domluvy. Pejsci mají celodenní program. Mezi výcvikem poslušnosti, socializací ve městě či sídlišti si vyhrají i s ostatními „školáky“.

Tato forma výcviku je vhodná  pro majitelé pejsků, kteří jsou časově vytížení a chtějí, aby měl pejsek správné vychování a smysluplnou „zábavu“.

Zakládáme si na profesionálním přístupu a citlivému zacházení s Vaším pejskem!