PORADENSTVÍ A SEMINÁŘE

Intenzivní seminář PACHOVÉ PRÁCE – STOPY

Srdečně zveme všechny naše klienty na intenzivní seminář pachových prací – stopování pro začátečníky a štěňata (od 4 měsíců věku).

KDY: 27. 3. 2022

KDE: Hala K9, Elplova 38, Brno-Líšeň. Na praktickou část poté přesun vlastními vozidly.

Sraz: 9:00 hodin

S sebou: přezutí do haly, holínky (nebo jiné odolné boty) do terénu – počítejte s možným blátivým počasím, postroj nebo obojek, klasické vodítko, stopovací vodítko, cedulka na označení nášlapu (https://raddog.cz/cs/stopa/111-cedulka-na-stopu.html) – pokud neseženete, napište nám s předstihem, spoustu pamlsků, misku a vodu pro psy, míček či jinou oblíbenou hračku. V případě reaktivních pejsků navíc ještě náhubek.

CO VÁS ČEKÁ: Dopoledne teorie přesného stopování, prezentace, videoukázky, zodpovězení nejasností. Odpoledne přesun do terénu, praktické ukázky a nácvik stop.

Trenéři: Romana Kevrić – Dan Vašák – Fanda Mach

Přihlášky prosíme na mailovou adresu intenzivkyk9@seznam.cz. Stačí jednoduchá věta: Prosím o nahlašení „Jméno + příjmení“, „plemeno psa + věk“ na kurz stopování dne 27. 3. 2022

CENA: 1 200 Kč za psa. Po zaslání přihlášky prosíme provést úhradu na účet 43-7194250287/0100 nejpozději však do 15. 3. 2022. Do poznámky: Stopy, Jméno + příjmení, datum semináře.

Jménem všech lektorů se na Vás těšíme!

POZVÁNKA NA SEMINÁŘE PRAHA/BRNO/OLOMOUC/FRÝDEK-MÍSTEK

Ráda bych Vás pozvala na naše kurzy příprav na výstavy – handlingu pod mým vedením a mého K9 Handling Teamu.
Mé jméno je Gabriela Pavlíčková a věnuji se výcviku psů a vystavování více než 20 let. Semináře o vystavování psů pořádám již 17 let, působíme v Brně, v Praze a od loňského roku nově v Olomouci a letos i ve Frýdku Místku.
Byla jsem také pozvána a přednášela jsem ve Španělsku a 5 let také v Itálii.
Se svými psy jsem získala řadu ocenění, byla jsem reprezentantem na Eukanuba World Challenge Cup v USA.
Více o mně a mé psí škole na mých webových stránkách www.psiskola-k9.cz.
Snažíme se s naším teamem své klienty naučit správně vystavovat jejich miláčky, vést je, aby s pejskem tvořili sehraný pár, který do výstavního kruhu nastoupí připravený a s radostí.

PŘIHLÁŠKA MAJITELE PSA NA SEMINÁŘ HANDLINGU

PRAHA 2021

PLATBA: 43-7194250287/0100
Pro naše dlouhodobé klienty 10% sleva

POKROČILÍ (URČENO PRO TY Z VÁS, KTEŘÍ NA VÝSTAVY JEZDÍ A VÍ CO A JAK)
ZAČÁTEČNÍCI (URČENO PRO TY Z VÁS, KTEŘÍ JEŠTĚ NEVYSTAVOVALI, NEBO ABSOLVOVALI JEN PÁR VÝSTAV A CHTĚJÍ SE NĚČEMU PŘIUČIT, ZDOKONALIT)

PRAHA
Halu Školy psích sportů naleznete kousek od Černého Mostu na adrese Do Čertous 2634/7. Pokud pojedete autem, tak je to první sjezd směr Mladá Boleslav. Pokud využijete MHD, potom je to autobus číslo 220 z Černého Mostu do zastávky Do Čertous.

PŘIHLÁŠKY: birengok9@seznam.cz
PLATBA: 43-7194250287/0100
ŠTĚŇATA 90 minut  650 Kč
POKROČILÍ 90 minut 650 Kč
POKROČILÍ 60 minut 490 Kč

Pro stále klienty (více než 5 seminářů) je sleva 10 %

Platba předem na účet je splatná 14 dní před seminářem
Storno poplatek týden před seminářem 50 %
V případě nedostavení se na seminář 100 %
Převedení poplatku v případě neúčasti na náhradníka je po domluvě možné.

BRNO

BRNO
KŘENOVÁ 19 v bývalém areálu Jena nábytek
Zaparkovat se dá přímo u haly – bohužel nebo možná bohudíky – jelikož jsme v centu Brna, je v areálu z důvodu udržení volné kapacity na parkování nově nainstalovaný parkovací systém (prvních 45 min. zdarma, poté hodina za 20 Kč), případně se dá bezplatně zaparkovat na ulici Špitálka a lze k hale za cca 3 min dojít.

OLOMOUC

Kdy:

POKROČILÍ (URČENO PRO TY Z VÁS, KTEŘÍ NA VÝSTAVY JEZDÍ A VÍ CO A JAK)

OLOMOUC
Kurzy a semináře v Olomouci budou probíhat v hale obchodního domu TIMPO na adrese Tř. Svornosti 57, Olomouc.
Na dvůr TIMPA se dostanete velikým průjezdem z ulice Stiborova, hned vedle vstupu do bývalé diskotéky Faustův dům. Vedle průjezdu je také Tipsport a Večerka. Pak následujte směrovky. Parkování zdarma kdekoliv na ulici Stiborova nebo Tř. Svornosti (podél OD TIMPO).

Co s sebou:
Pejska, výstavní vodítko, pamlsky, přezuvky pro majitele psa a dobrou náladu

Podmínky účasti:
Platná povinná očkování psa
každý účastník ručí za svého psa a škody jím způsobené

Jak se přihlásit?
Prosím o uhrazení poplatku na č. ú. 43-7194250287/0100 do 10. 3. 2018, VS: Vaše tel. číslo, poslat kopii o platbě spolu s přihláškou (stačí do emailu napsat Vaše jméno, tel. kontakt, plemeno pejska, věk, kolik výstav jste absolvovali a do kterého kurzu a kam se hlásíte a co byste rádi vylepšili).

Počet psů omezen!!!

Těšíme se na Vás