Hotel pro psy – ubytování

PSÍ PENZION U TET Z KÁ DEVĚT 🙂

Přednostně preferujeme (ale nelimitujeme) pejsky, kteří jsou našimi klienty a navštěvují buď naši psí školku, nebo lekce s kterýmkoli z našich trenérů. Nové klienty prosíme nejdříve domluvit termín takzvaně „na zkoušku“, kdy si pejska vezmeme do penzionu na jeden den, abychom otestovali vzájemnou kompatibilitu a jak si budeme obecně rozumět :).

Pejsci u nás mají zaručený kompletní komfort. Celodenní péči, dvě procházky denně, bazén pro pejsky, obrovská oplocená zahrada, prostory našeho cvičiště,  a les přímo za brankou. Navíc dva pokoje, jeden plně vybaven odkládačkami, druhá se sedačkou pro pejsky „navolno“ :).

Protože počet psích klientů limitujeme maximálně na 7, můžeme zaručit plnou péči s jistotou, že se všem stihneme aktivně věnovat.

CO VZÍT S SEBOU?
Bude potřeba předložit platný očkovací průkaz, nebo pas k nahlédnutí. Mimo povinné očkování (DHPPiL + R) je nutno mít pejska očkovaného i proti psincovému kašli (KC).

Pejsek by měl být pojištěn pro případ, že by lumpačil a způsobil případnou škodu.

Na samotný pobyt prosíme nabalit pelíšek, misku, krmení, případné léky či vitamíny a oblíbenou hračku (alespoň jednu) :).

CO JE POTŘEBA OZNÁMIT PŘEDEM?
Seznámit nás s aktuálním zdravotím stavem pejska, hlásit jakékoli nemoci, alergie, užívání léků, omezenou pohyblivost, aktivitu atp.

NEPŘIJÍMÁME PSY, KTEŘÍ VYKAZUJÍ ZNÁMKY AGRESE!

NEPŘIJÍMÁME PSY, KTEŘÍ VYKAZUJÍ ZNÁMKY NEMOCI!

CENA ZA POBYT
Malá plemena
Hlídání 490 Kč/den
Ubytování s výcvikem 790 Kč/den

Velká plemena
Hlídání 590 Kč/den
Ubytování s výcvikem 790 Kč/den

Dlouholetí klienti dle domluvy.

PLATBA ZA SLUŽBY
Při sjednání pobytu se hradí rezervační poplatek ve výši 1 500 Kč, který bude následně odečten z celkové ceny. Zbytek částky je doplacen v den nástupu pejska na pobyt v hotovosti. V případě platby převodem nejpozději v průběhu pobytu.

V případě dlouhodobého hlídaní a v případě dlouhodobých klientů naší psí školy je možnost domluvy individuálních cen :).

,,Protože vše, co děláme, děláme s láskou ke psům”